Darmowa dostawa od 600 zł

alt

 

BENTLON – sprzęt kosmetyczny, trwały i elegancki


Dancohr Corporation, producent marki BENTLON, jest wiodącym i jednym z największych liderów kosmetycznych w krajach Beneluksu. Firma eksportuje swoje produkty na cały świat, do ponad 50 krajów. Dancohr ma uznanie w profesjonalnym środowisku kosmetycznym, jako firma, która lansuje styl zgodny z najnowocześniejszymi trendami, poszukuje i wprowadza wciąż nowe produkty na rynek kosmetyczny.
Pod nazwą BENTLON holenderska firma Dancohr umieściła najwyższej klasy sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych i salonów SPA.

W ofercie, obok standardowego wyposażenia gabinetów (obejmującego fotele kosmetyczne, krzesełka, szafki, lampy, nawilżacze) znajdują się urządzenia specjalistyczne: do jonoforezy, peelingu i masażu, wyszczuplające, i inne.
Szeroka gama produktów obejmuje także najnowsze urządzenia dla kosmetyki profesjonalnej, takie jak: laser IPL, urządzenie do mikrodermabrazji, czy do mezoterapii bezigłowej. Natomiast oferta Bentlon SPA umożliwia między innymi kształtowanie sylwetki, relaksacyjne, podgrzewane zabiegi, oraz masaże.

Sprzęty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wieloletnie użytkowanie w gabinetach. Zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, a ich ergonomiczne i równocześnie eleganckie kształty wyróżniają się spośród innych.

Firma Dancohr należy do przodujących w swojej branży w Europie, dbając o trwałość i niezawodność produktów.
alt
alt