Darmowa dostawa od 600 zł

NOWOŚĆ - OLEJKI ETERYCZNE doTERRA

 

natura2 mini2

                                                                                                   

                      dōTERRA z łaciny: „dar ziemi”.


Wiosną 2008 roku grupa biznesmenów i pracowników służby zdrowia, których połączyły głębokie osobiste doświadczenia z podnoszącymi jakość życia olejkami eterycznymi, opracowali wspólną wizję nowego standardu w zakresie olejków eterycznych.

Chcieli stworzyć coś innego, co spodobałoby się wszystkim ludziom, dać światu nową i skuteczną alternatywę gwarantującą dobre samopoczucie dzięki powszechnemu stosowaniu olejków eterycznych.

Postanowili pozyskiwać, testować i produkować olejki eteryczne wyższej jakości – czystsze i bardziej wartościowe niż jakiekolwiek inne olejki dostępne na rynku.

                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

MISJA dōTERRA:

Dzielenie się z całym światem tym, jak olejki eteryczne poprawiają jakość życia.

 

 

 

surowcejakosc2                    Testowana Certyfikowana Czysta Jakość


Olejki eteryczne dōTERRA z certyfikatem CPTG (Certified Pure Tested Grade™) są jednymi z najczystszych i najskuteczniejszych olejków dostępnych obecnie na świecie.

dōTERRA to czyste, naturalne, aromatyczne związki starannie ekstrahowane z roślin. Nie zawierają żadnych wypełniaczy ani sztucznych składników, które osłabiłyby ich aktywne właściwości. Olejki są także wolne od zanieczyszczeń i innych pozostałości chemicznych.

Równie ważne jest zapewnienie obecności związków aktywnych na odpowiednim poziomie, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność olejków. Olejki dōTERRA są testowane przy użyciu spektrometrii mas i chromatografii gazowej, aby zapewnić zarówno czystość ekstraktu, jak i moc działania każdej partii.

dōTERRA ściśle współpracuje z globalną siecią czołowych hodowców i chemików, aby wybierać rośliny odpowiednich gatunków, uprawiane w idealnych warunkach i starannie zbierane we właściwym czasie.

Związki aromatyczne w roślinach są umiejętnie ekstrahowane przez doświadczonych destylatorów i poddawane analizie chemicznej w celu zapewnienia ich czystości i odpowiedniego składu.

dōTERRA współpracuje wyłącznie z najlepszymi partnerami w zakresie rozwoju i produkcji, którzy mają certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP).

 

 

 

 

Obecnie przyjmujemy zamówienia drogą: osobistą, mailową i telefoniczną.

Można również dokonania zakupu bezpośrednio od producenta poprzez stronę internetową  Link do zakupów

doterra wellness advocate colors