Darmowa dostawa od 500zł
 
 
Retix.C Eye Plus - zestaw zabiegowy na okolice oczu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Retix.C Eye Plus - zestaw zabiegowy na okolice oczu


Marka:

Stan magazynu: dostępny
Cena brutto:
487,00
+
 
 • Retix.C Eye to kompleksowa terapia odmładzająca oraz niwelująca niedoskonałości skóry jak zmarszczki, cienie, "worki pod oczami", brak napięcia i suchość skóry. Rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu można wykonywać przez cały rok. Zawiera mieszankę kwasu ferulowego i floretyny (wykazujące działanie fotoprotekcyjne), kwasu cytrynowego, jabłkowego i mlekowego oraz łagodną formę retinolu i witaminy C zoptymalizowaną pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Dzięki specjalnej molekule retinolu, która nie powoduje podrażnień, ani złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach.

  Zestaw Retix.C Eye Plus
  W skład zestawu Retix.C Eye Plus wchodzą następujące produkty:

  Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu zawierający mieszankę kwasów: 2,5% kwasu ferulowego, 5% kwasu cytrynowego, 5% kwasu jabłkowego, 4,5% kwasu mlekowego, a także floretynę oraz retinol.
  Serum na skórę okolicy oczu z 10% witaminą C i kwasem ferulowym doskonale uzupełnia działanie peelingu, również wykazując silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
  Nanostrukturalna maska w płacie na skórę okolicy oczu, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Maska zapewnia kojący efekt chłodzenia.
  Wskazania
  Zmarszczki wokół oczu
  "Worki i cienie pod oczami"
  Skóra pozbawiona blasku i przesuszona
  Brak elastyczności i napięcia skóry
  Przebarwienia i nierówny koloryt
  Korzyści
  Zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek
  Wzrost jędrności i napięcia skóry
  Wzrost elastyczności i nawilżenia skóry
  Widoczne rozświetlenie i rozjaśnienie cieni pod oczami
  Składniki aktywne
  Mieszanka kwasów: ferulowego, cytrynowego, jabłkowego, mlekowego oraz floretyny i retinolu (PEELING). Stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, wpływając w ten sposób na zwiększenie jędrności i elastyczności delikatnej skóry wokół oczu. Istotnie wpływa na poprawę kolorytu skóry, nadając oczom świeży i wypoczęty wygląd.
  10% witamina C i kwas ferulowy wykazują silne działanie wygładzające, rewitalizujące i antyoksydacyjne (BOOSTER serum). Składniki aktywne chronią skórę przed działaniem wolnych rodników, usprawniają syntezę kolagenu i elastyny, zapobiegają skutkom fotostarzenia się skóry.

  RETIX C Eye całoroczny zabieg anti aging na skórę okolicy oczu 4skin.pl 2

 • Zapytaj o produkt
  Retix.C Eye Plus - zestaw zabiegowy na okolice oczu