Darmowa dostawa od 600 zł

 
 
CYTOCARE 532 - ampułka do mezoterapii

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

CYTOCARE 532 - ampułka do mezoterapii


Marka:

 • Opis

  CytoCare 532 5ml

   

  Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

   

  Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

  Główny skład CytoCare jest identyczny, jednak logiczne i niezbędne było dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry. Wygodniejsza dla lekarzy formuła gotowego do użycia koktajlu, bez potrzeby miesznia.

   

  CytoCare 532

  Kwas hialuronowy 32 mg
  Witaminy
  Nieorganiczne sole
  Aminokwasy

  SPECYFIKACJA:

  Spłyca nawet głębsze zmarszczki
  Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
  Głębokie nawodnienie
  Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
  Zapobiega pojawieniu się "pierwszych zmarszczek"
  Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
  Zapewnia intensywne odżywianie skóry
  Zapewnia promienność i blask
  WIDOCZNE REZULTATY

  Biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry. Widocznie lepsza kondycja skóry, wyjątkowo promienna i elastyczna. Powraca naturalnie młody wygląd.

   

 • Zapytaj o produkt

  Zapytaj o produkt
  CYTOCARE 532 - ampułka do mezoterapii