Twój koszyk jest pusty

CYTOCARE 532 - ampułka do mezoterapii

Cena brutto: 125,00 PLN
+

CytoCare 532 5ml

 

Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

 

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Główny skład CytoCare jest identyczny, jednak logiczne i niezbędne było dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry. Wygodniejsza dla lekarzy formuła gotowego do użycia koktajlu, bez potrzeby miesznia.

 

CytoCare 532

Kwas hialuronowy 32 mg
Witaminy
Nieorganiczne sole
Aminokwasy

SPECYFIKACJA:

Spłyca nawet głębsze zmarszczki
Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
Głębokie nawodnienie
Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
Zapobiega pojawieniu się "pierwszych zmarszczek"
Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
Zapewnia intensywne odżywianie skóry
Zapewnia promienność i blask
WIDOCZNE REZULTATY

Biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry. Widocznie lepsza kondycja skóry, wyjątkowo promienna i elastyczna. Powraca naturalnie młody wygląd.

 

Zapytaj o produkt