Darmowa dostawa od 600 zł

III Kongres GERnétic we Wrocławiu

III Kongres marki GERnétic pod tytułem "Ponadczasowe podejście do pielęgnacji skóry"odbył się w dniach 16-17 października 2023 r. we Wrocławiu.

W czasie dwudniowego spotkania w Hotelu Invite, trenerki z francuskiego laboratorium LaboGER GERnétic przekazały z pasją i zaangażowaniem zgromadzonym uczestnikom najnowszą wiedzę na temat produktów GERnétic w kontekście tematów kosmetycznych oraz ich zastosowania w zabiegach

Corinne Cayrey podzieliła się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z marką GERnétic, opowiadając o wybranych produktach i ich zastosowaniu w przypadkach: Trądziku, Zmarszczek i skóry opadającej, Suchej skóry, Cellulitu, "Ciężkich nóg" i "Pajączków", Blizn i Rozstępów. Pełen program jest zamieszczony poniżej.

Angie Cortes wprawnie przeprowadziła zabiegi z zastosowaniem produktów GERnétic: Anti-Age, na Trądzik oraz na Bliznę z użyciem Regeneratorów GERnétic.

Na wydarzenie przybyli goście z całej Polski. Byli zarówno wieloletni pasjonaci tej francuskiej marki, jak i osoby, które chciały poznać nową markę, w tym studentki studiów kosmetologii, a kongres był do tego doskonałą okazją.

Kongres był także dla uczestników źródłem pozytywnej energii, ciekawych znajomości oraz cennego czasu w gronie osób, które łączy zamiłowanie do zdrowej i pięknej skóry, której bezkonkurencyjnym sprzymierzeńcem od ponad 50 lat są właśnie kosmeceutyki GERnétic.

Link do pobrania zdjęć z dysku: