Darmowa dostawa od 500zł

O firmie

Firma TRI STAR Cosmetics to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na polskim rynku kosmetyki profesjonalnej. Misją naszej firmy jest dobra współpraca z kosmetyczkami nie tylko na poziomie produktowym ale również merytorycznym i szkoleniowym. Naszym przewodnim hasłem to : zadowolony klient.

Nasze mocne strony to: doświadczenie, kompleksowa obsługa klienta, dystrybucja produktów kosmetycznych do pracy w gabinecie jak i do odsprzedaży detalicznej dla kosmetyczek, sprzedaż profesjonalnego sprzętu dla gabinetów oraz prowadzenie specjalistycznych szkoleń produktowych takich jak mezoterapia igłowa , makijaż permanentny , zabiegi podologiczne itp.

Firma nasza działa w oparciu o sieć dystrybutorów w całej Polsce i jest otwarta na potrzeby współczesnego rynku kosmetycznego. Cieszymy się zainteresowaniem wielu klientów ,dokładając starań by współpraca przynosiła wiele sukcesów i odbywała się w przyjaznej i miłej atmosferze.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski między innymi marki

GERnétic International lidera wśród producentów dermokosmetyków na świecie.

Francuska marka oparta o najnowsze zdobycze biotechnologii, odznacza się ogromną skutecznością dla osób, borykających się z różnymi problemami kosmetycznymi bez względu na wiek i rodzaj cery.

 Jesteśmy także przedstawicielem na terenie Polski kilku renomowanych marek kosmetycznych:

Courtin – kosmetyki na bazie olejku z drzewa herbacianego o właściwościach leczniczych do pielęgnacji cery problematycznej oraz profesjonalnego pedicure.

HAIRAWAY profesjonalny system depilacji woskowej, zawierający w swym składzie łagodzący azulen.

BENTLON niezawodny i certyfikowany sprzęt dla gabinetów kosmetycznych i wellness.

Prowadzimy Kosmetologiczne Centrum Szkoleniowe oferujące cykliczne, specjalistyczne szkolenia produktowe i zawodowe dla kosmetyczek

i szkół kosmetycznych.

W naszej ofercie znajdują się również produkty wielu renomowanych marek :

FARMONA , pH FORMULA, REVITACARE , PRINCESS, FILLMED BY FILORGA, SWISS COLOR, MOLLON PRO .