Twój koszyk jest pusty

BIOHIALUX

[produkty]

BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy do powiększania tkanki twarzy. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. 

BioHyalux tworzy ekskluzywną linię produktów, które pozwalają na podkreślenie naturalnego piękna. Różne kwasy usieciowane pozwalają w idealny sposób dobrać odpowiedni preparat w zależności od miejsca aplikacji i funkcji jaką ma spełnić.

Oprócz bazowego kwasu usieciowanego BioHyalux Basic, dostępne są także preparaty:

 • BioHyalux Fine Lines (do wstrzykiwania do powierzchniowej warstwy skóry w celu wygładzenia drobnych zmarszczek)
 • BioHyalux Deep Dermis (do korekty blizn lub głębokich zmarszczek i odmłodzenia skóry)
 • BioHyalux Lips (do modelowania kształtu warg i zwiększenia ich objętości) 

Czym jest BioHyalux?

BioHyalux to preparat do wstrzykiwania wyprodukowany na bazie kwasu hialuronowego stosowany w medycynie estetycznej. Wypełniacz skórny BioHyalux dodaje objętości skórze, wygładza zmarszczki oraz tworzy i kształtuje kontur twarzy.

BioHyalux to bezbarwny, przezroczysty, wiskoelastyczny, biodegradowalny, apirogenny i sterylny żel dostarczany w szklanej ampułkostrzykawce. Preparat BioHyalux zawiera usieciowany hialuronian sodu uzyskany w procesie biofermentacji i doprowadzony do stężenia 20 mg/ml, zawieszony w buforze fizjologicznym o pH 6,8-7,5.

Preparat BioHyalux dostarczany jest w jednorazowych, szklanych ampułkostrzykawkach ze złączem luer-lock. Ampułkostrzykawka posiada końcówkę tłoka, uchwyt i tłok zapakowane w blistrze wraz z dwiema sterylnymi igłami 27G x 1/2".

Jak działa BioHyalux?

Wstrzyknięty do organizmu BioHyalux ściśle łączy się z tkanką miękką, zwiększając objętość ostrzykiwanego obszaru w celu osiągnięcia efektu modyfikacji twarzy poprzez wypełnienie. Ponieważ BioHyalux − tak jak kwas hialuronowy − może być metabolizowany do postaci CO2 i H2O w organizmie, nie przyczynia się do powstawania żadnych osadów ani pojawiania się skutków ubocznych.

Produkty BioHyalux zawierające kwas hialuronowy zostały opracowane specjalnie do podawania w różne warstwy skóry, aby poprawić jej jakość i strukturę. Gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego BioHyalux wyróżnia się innowacyjną technologią produkcji, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem.

BioHyalux stosowany jest do:

 • poprawy wyglądu skóry twarzy,
 • wypełniania fałd nosowo-wargowych, czołowych, doliny łez, marionniowych i głębokich zmarszczek,
 • modelowania zmarszczek palacza i innych powierzchać jak: łuki brwiowe, kości policzkowe, kąciki ust, powiększać usta, przeprowadzać drobne korekcje nosa i podbódka oraz
 • wygładzania blizn pooperacyjnych

Jakość i czystość kwasu hialuronowego BioHyalux gwarantuje naturalny, natychmiastowy rezultat. To efekt wysokiej tolerancji preparatu przez organizm i doskonałej jego integracji z tkankami skórnymi. Już po jednorazowym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Zmarszczki są wyraźnie mniejsze, skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i odpowiednio nawilżona. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.

Zestaw:

BioHyalux dostępny jest w sterylnej, gotowej do użycia ampułkostrzykawce, o objętości 1,0 ml. Do każdego opakowania dołączone są dwie sterylne igły 27G x 1/2" (0,4 x 12 mm) oraz ulotka zawierająca instrukcję do właściwego stosowania preparatu. Na życzenie wysyłamy certyfikaty.

Dzięki ergonomicznemu projektowi elementów składowych (duży tłok i kryza strzykawki) oraz precyzyjnemu oznaczeniu umożliwiającemu dokładny odczyt wstrzykiwanej ilości, zapewniona jest stabilność i kontrola podczas zabiegu. Zapewnia to wygodę zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów.

Stężenie:

BioHyalux 20 mg/ml

BioHyalux:

 • nie jest pochodzenia zwierzęcego (brak ryzyka przenoszenia chorób zwierzęcych)
 • nie powoduje reakcji alergicznych (jakość wyższa niż standardowa jakość farmakopei europejskiej i japońskiej)
 • nie wymaga testów skóry i jej badania przed zabiegiem
 • jest podwójnie sterylizowany (wypełnienie aseptyczne oraz sterylizacja środkami chemicznymi)
 • jest metabolizowany w organizmie
 • jego cząsteczki nie są traktowane jako ciało obce
 • rezultaty estetyczne są natychmiastowe i mogą się utrzymywać do 12 miesięcy, natomiast poprawa nadal pozostaje widoczna (u 53% pacjentów) nawet po 15 miesiącach

Bezpieczeństwo:

W procesie produkcji BioHyalux cząsteczki kwasu hialuronowego są modyfikowane w stopniu minimalnym, aby zachować dobrą biokompatybilność kwasu oraz zapobiec degradacji, której przyczyną są wolne rodniki, temperatura czy hialuronidaza, wydłużając czas utrzymywania się kwasu w organizmie. Po wstrzyknięciu do organizmu, BioHyalux ściśle łączy się z tkanką miękką, zwiększając objętość ostrzykiwanego obszaru w celu osiągnięcia efektu modyfikacji twarzy poprzez wypełnienie. Preparat BioHyalux dzięki metabolizowaniu w organizmie, nie przyczynia się do powstawania osadów.

BioHyalux znany jest ze względu na bezpieczeństwo zastosowania oraz długotrwałe efekty. Okazuje się, że u ponad połowy pacjentów, którym wstrzyknięto BioHyalux w fałdę nosowo-wargową, efekty utrzymywały się nawet po 15 miesiącach.

Technologia sieciowania firmy Bloomage Freda Biopharm:

W ramach preparatu BioHyalux wykorzystywana jest technologia sieciowania przy użyciu BDDE (diglicydylowy eter butanodiolu), którego bezpieczeństwo kliniczne potwierdzone jest już od 20 lat. Sieciowanie obejmuje łączenie naturalnie występujących liniowych łańcuchów kwasu hialuronowego w całość tak, by tworzyły trójwymiarową sieć, która zapewnia większą odporność przeciwko naturalnej degradacji enzymatycznej, wydłużając skuteczność preparatu.

Technologia granulek:

Opatentowana technologia granulek w preparacie BioHyalux zapewnia jednolity rozmiar cząsteczek, który z kolei umożliwia osiągnięcie niezmiennie naturalnych efektów.

Bloomage Freda Biopharm Co. Ltd.:

Bloomage Freda Biopharm Co. Ltd. − producent kwasów BioHyalux − jest firmą o długoletniej tradycji, produkującą własny kwas hialuronowy o wysokim stopniu czystości. Jest główną działającą spółką zależną firmy Bloomage Biotechnology Corporation Limited. Firma od ponad 20 lat specjalizuje się w dziedzinie badań, rozwoju oraz produkcji kwasu hialuronowego. Jest największym i najbardziej popularnym dostawcą kwasu hialuronowego na ogólnoświatowym rynku. 

1szt. ampułkostrzykawka (1ml) preparatu

gama produktow allmed

face allmed