Darmowa dostawa od 500 zł

MAESELLE - NOWOŚĆ W ŚWIECIE MEZOTERAPII

Maeselle to unikalna marka stworzona na 20 letnim doświadczeniu na rynku medycyny estetyczniej i kosmetologii. Bogate składy i substancje aktywne dobrane tak aby działały jak najefektywniej, dając najlepsze możliwe efekty estetyczne.

Wyjątkowość marki polega na dostarczaniu odpowiednich synergistycznie działających substancji o wysokim potencjale działania. Stymulując skórę do odnowy, przebudowy i rewitalizacji.

Trzy rodzaje ampułek do mezoterapii igłowej o precezyjnie dobranych składach i rewelacyjnych efektach!

Maeselle Shine Eyes Solution to wielokierunkowa stymulacja komórek, poprzez dostarczenie koktajlu unikalnych substancji aktywnych ukierunkowana na efektywne polepszenie ich naturalnych funkcji.eyes strona

Bazuje na wielofunkcyjnym kompleksie aminokwasów glicyny i proliny, który pobudza naturalny przyrost komórek i aktywuje procesy naprawcze w skórze. Dodatek kwasu liponowego neutralizuje wolne rodniki oraz zwiększa skuteczność działania glutationu, podnosząc jego poziom w komórce. Uzupełnienie tego składnika jest kluczowe w pielęgnacji starzejącej się skóry ponieważ pełni on wiele istotnych funkcji. Zmniejsza zmarszczki, poprawia teksturę skóry, zwiększa jej elastyczność, pogrubia ją i napina oraz rozświetla. Mannitol w synergii z kwasem hialuronowym chronią skórę przed utratą wody optymalizując poziom nawilżenia.

 

 

 

nucleolift stronaNucleolift to innowacyjny biostymulator, który posiada wyjątkowe właściwości liftingujące i ujędrniające skórę. Skutecznośćdziałania zawdzięcza synergistycznemu działaniu unikalnych składników. Przenikają one do głębokich warstw skóry, spowalniają biologiczny proces jej starzenia i wyraźnie odmładzają, widocznie poprawiając wygląd. Skóra jest widocznie odmłodzona poprzez poprawę jedrności, napięcia i lekkiego wypełnienia.

 

 

 

 

pigment stronaMaeselle Pigment Preciser  to silny profesjonalny preparat, który dzięki swojej aktywnej formule jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z przebarwieniami. Zawiera wyselekcjonowaną kompozycję najbardziej skutecznych składników takich jak rezorcynol, arbutyna, kwas fitowy i kojowy, dzięki której hamuje tyrozynazę oraz daje widoczne i trwałe efekty redukcji różnego rodzaju plam pigmentacyjnych.

Dodatkowa zawartość retinolu wspomaga cykliczne procesy odnowy zachodzące głęboko w skórze, wpływając na jej ujędrnienie i poprawę napięcia.

Dzięki unikalnym składnikom charakteryzuje się bardzo silnym działaniem anti -aging, silnie odmładzającym i regenerującym skórę.

Dostępne jest szkolenie  na którym poznasz iniekcyjne metody podawania BIOstymulatora NUCLEOLIFT oraz EJAL40.