Darmowa dostawa od 500zł

Biotechnologiczny lifting twarzy preparatami marki GERnétic

Niwelowanie skutków starzenia się skóry to główny cel współczesnej kosmetologii. Chyba każda kobieta (a coraz częściej także i mężczyźni) marzy o gładkiej skórze pozbawionej zmarszczek. Dlatego wśród ogromu produktów na rynku kosmetyków profesjonalnych warto wybierać te z naprawdę wyjątkowym składem i o udowodnionej skuteczności.

Produkty marki GERnétic to gama kosmeceutyków z wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi poddanymi biotechnologicznej obróbce. Dzięki takiemu mechanizmowi nabierają zdolności głębokiego przenikania - poniżej bariery naskórka. W związku z tym efekty i długość działania są naprawdę spektakularne i potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Najwrażliwszą na oznaki starzenia częścią twarzy są okolice oczu. To tam najszybciej pojawiają się najpierw zmarszczki mimiczne, a z czasem także głębsze bruzdy, opadanie powiek oraz wiotka i przesuszona skóra. Remedium stanowi bezkonkurencyjny LIFT CRÈME. Ten silnie liftingujący i wygładzający preparat jest jednocześnie bardzo delikatny dla wrażliwych okolic oczu. W jego bogatym składzie znajdziemy m.in. aktywne cząsteczki drzewa jedwabnego, które napinają skórę oraz likwidują zmarszczki i cienie pod
oczami oraz organiczny silikon, który wspiera macierze międzykomórkowe, przywracając im odpowiednią gęstość. LIFT CRÈME doskonale radzi sobie także ze zmarszczkami wokół ust i na szyi, dzięki czemu jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów w gabinecie kosmetycznym oraz podczas pielęgnacji domowej.

W walce o jędrną skórę absolutnym bestsellerem jest MYO MYOSO. To krem intensywnie wygładzający i przeciwzmarszczkowy. Dzięki stymulacji mięśni mimicznych, doskonale działa na miejsca o zmniejszonej elastyczności. Pięknie modeluje owal twarzy i napina skórę. Zawiera fitostymuliny roślinne, olej z awokado, wyciągi z nagietka, chmielu i arniki, a także witaminy: A,B,C,F,H. MYO MYOSO należy stosować w połączeniu z kremem SYNCHRO - tylko wtedy jest on w stanie w pełni uwolnić wymienione właściwości.

SYNCHRO to z kolei bazowy i najsilniej regenerujący produkt marki GERnétic. Może być stosowany zarówno na świeże rany i uszkodzenia naskórka, jak i na „stare” blizny, ponieważ przywraca elastyczność tkanek dzięki odtworzeniu procesów gojenia. Niezawodnie radzi sobie także ze zmarszczkami i bruzdami. Zawarte w nim ekstrakty z nagietka i dziurawca, olej migdałowy, wosk pszczeli, estry kwasów tłuszczowych, a także witaminy A, B6, C, E i H pomagają skórze pokonywać wszelkie niedoskonałości. SYNCHRO stanowi wsparcie dla innych produktów GERnétic i wzmacnia ich działanie.

Na uwagę zasługuje także GER LIFT. To silny lifting i prawdziwa bomba odżywcza dla skóry. Zawarto w nim składniki pozyskiwane z głębin morskich, które są wolne od nawozów, pestycydów i manipulacji genetycznej - a wśród nich ekstrakty z alg i muszli małży, liposomy oraz proteiny z ryb morskich. Ze względu na działanie soli, prądów morskich i niedobory światła, organizmy wodne wykształciły silne mechanizmy obronne i zdolność do kumulowania składników aktywnych, dzięki czemu są prawdziwą kopalnią witamin i mikroelementów.
Pielęgnacja skóry pokrytej zmarszczkami to nie lada wyzwanie dla gabinetów kosmetycznych. Dobrze zatem wybierać skuteczne, ale także innowacyjne preparaty. Skóra wymagająca liftingu i produkty marki GERnétic to duet skazany na sukces!